FefaSims - Élj te is a Simek világában!

         

Feltételek
- 5000 látogató
- 50 lát./nap
Nem 100%

Szólánc
Írjatok sztorit
Rémtörténeteitek
Cikis történeteitek
Ki is vagy te?
Társalgó


The Sims 3 Királyi Lakosztály Cuccok
2012. január 24.


The Sims 3 Vár A Színpad
2012. március

Avatarok
Könyvjelzők
PNG képek
Fejlécek
Háttérképek
Érdekes képek
Animációk
Sulis cuccok
Tőletek kaptam
Eddigi designok

 

 

 
Itt hirdess
Több látogatót szeretnél? Hirdess itt!!
 
   
 

 

 

 
 

 

 
Bajban is együtt
Bajban is együtt : 122. Rész

122. Rész


Paloma: Mi kettesben?

Tony: Semmi, semmi.

Paloma: Rendben...

Lewis: Kelly, Kelly. Hol lehet? =/

Paloma: Fogalmam sincs.

Tony: ...és Mark meg Ash?

Paloma: Naja... :/

Lewis: Uhh... :S

Paloma: Fiúk... -.-

Lewis: Mi a bajod?

Paloma: Úgyis mindenki jól van. Nem tudom miért kell ennyire eltúlozni, biztos csak ránk akarják hozni a frászt. : DD

Lewis: Te bevetted a gyógyszered?!

Tony: Ezzel a kérdéssel most egyetértek...

Paloma: Jajj fiúk! Legyen már agyatok! -.-

Tony: Ash miért szívatna meg?

Lewis: Meg Kelly?

Paloma: Azt mégis honnan tudjam?

Tony: Paloma. Ez biztos, hogy nem vicc.

Lewis: Nem szokott Kelly ennyi ideig a mosdóba lenni.

Paloma: Ha baj lenne, akkor már visszajöttek volna szólni.

Tony: Lehet, hogy épp most keresik. :/

Paloma: TONY!

Lewis: Hogy lehetsz ilyen?

Paloma: Milyen?

Lewis: Áhh... mindegy! Reménykedtem...

Paloma: Mégis mibe?

Lewis: Hogy megváltoztál, de ugyanolyan liba maradtál!

Tony: Na fogd be! Én se mondok ilyeneket a te barátnődnek!

Lewis: De ez az igazság!

Tony: NEM!

Lewis: DE! Értsd meg!

Tony: Na elég! Maradjon csöndbe mindenki, én meg megnézem, hogy mégis mi a helyzet.

Paloma: Mégis miért te mész?

Tony: Miért ne?

Paloma: Kelly tűnt el... vagyis a képzelgéseitekben eltűnt, szóval Lewis keresse meg. Mivel az ő kedvese...

Tony: Mindegy. Ti maradtok én megyek.

Tony: Istenem, miért kell mindig veszekedni. Nem értem.

Tony: Na tessék, Ashley és az a majom ott van. Kettesben... ááh... :S Nem kéne, hogy dühítsen, de dühít.

Mark: Szerintem akkor is menjünk el a rendőrségre.

Ashley: Nem lehet.

Mark: Mert?

Ashley: Hosszú, és bonyolult, de főképp az utóbbi. :/

Mark: Rendben. Te tudod...

Ashley: Elmondanám, de nem... de nem... de nem. Nem tudom elmondani. Csak annyit mondok, hogy tényleg nagyon, nagyon bonyolult az egész. :/

Mark: Rendben. :/

Ashley: Érzem, hogy az amit sejtek, az történt Kellyvel.

Mark: Mit sejtesz?

Ashley: Elrabolták.

Mark: Azt eddig is sejtettem...

Ashley: De én tudom, hogy ki tette.

Mark: Ki? O_O

Ashley: Nem mondhatom el.

Tony: Mit műveltek?

Mark: Ember, köszönni luxus?

Tony: Mivan? Megijedtél?

Mark: Képzeld, hogy igen.

Tony: Pff... : D

Mark: -.-

Ashley: Fiúk!

Mark: Igen, cica? :P

Tony: Uhh... -.-”

Ashley: o.O

Ashley: Olyanok vagytok mint az öt évesek.

Tony: Csak ő.

Ashley: Nem. Mindketten.

Tony: Jóó töknyolc!

Mark: Komolyan...

Tony: Kelly?

Ashley: Őő... háát, Kelly...

Mark: ...Kelly eltűnt.

Tony: Jézusom.

Ashley: :’[

Tony: Az úr vihette el?

Ashley: Tuti.

Mark: Miről makogtok? O_o

Tony: Közöd? Annyi, mint eszed! Tehát semmi!

Ashley: Tévedtem...

Tony: Mibe?

Ashley: Olyanok vagytok, mint a három évesek. -.-

Mark: Jóó... -.-

Tony: Na inkább hívjuk ide a többieket, és mondjuk el nekik, hogy Kellyt elnyelte a föld.

Mark: :/

Tony: Mit nézel így? Nem kell színészkedni. Tudjuk, hogy csak teszed az agyad. -.-

Ashley: Hagyjátok már abba! Istenem...

Mark: Tony, keress orvost. ;)

Mark: Ti aztán remekül kommunikáltok egymással. Mindenki háttal. Ennyire tartotok ilyenkor össze? :O

Tony: Neked fogalmad sincs arról, hogy mi min mentünk keresztül. -.-

Lewis: Tony! Nyugi!

Paloma: Minek is vagyunk itt?

Lewis: PALOMA!

Ashley: Uhh... Paloma!

Paloma: Mivan?

Ashley: Neked eljutott az agyadig, hogy Kelly eltűnt!

Paloma: Képzeld el, hogy igen. -.-

Ashley: Akkormeg? Nem tudsz legalább úgy tenni, mintha egy kicsit érdekelne?!

Paloma: Kellene?

Ashley: Na...

Lewis: Ash! Nem éri meg!

Ashley: Gyűlöllek!

Paloma: Az érzés kölcsönös. ;D

Ashley: Méghogy jóba akarsz te velem lenni. Te semmit, semmit!! Semmit nem változtál. Szívtelen vagy! Pont olyan, mint az apád!

Paloma: Ne hasonlíts az apámhoz. Nem vagyok olyan mint ő.

Ashley: Ááhh nem! Fogadni merek, hogy ebbe is benne van a kezed!

Paloma: Te nem vagy normális!

Ashley: Miért ne lennék?

Paloma: Szerinted képes lennék elraboltatni valakit?

Ashley: Simán!

Lewis: Lányok! Elégvolt!

Paloma: Szerintem is...

Lewis: Ne veszekedjetek. Most az a lényeg, hogy Kellyt megtaláljuk.

Mark: De hol kezdjük keresni?

Ashley: Tee kiis...

Lewis: ASHLEY!

Mark: Ashley...

Tony: Tényleg hagyjátok már abba...

Mark: Nyugi...

Ashley: Mark!!!

Mark: Legyünk hihetőbbek... ;)

Ashley: :/

Tony: Még mindig... létezik az 'sz' ... :/

 

BUUUUUUMMMMMM!!!

Mark: ASHLEY!!!

Lewis: Jézusom!

Tony: ASHLEY, ASHLEY!

Mark: Hívja valaki a mentőket!

Tony: Hívjátok máár! GYORSAN!

Lewis: Jézus!! Hívom, hívom!

Mark/Tony: GYORSABBAN!!!

. . .

 

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom